Na stiahnutie

 
Zenturo_cover

Katalógy plotov a brán

V katalógoch objavíte kompletnú ponuku plotových systémov a brán. Technické popisy sú doplnené prehľadnými obrázkami. Katalógy sú dostupné vo formáte PDF.
 
Produktovy_list_brany_Nylofor

Produktové listy

Produktové listy obsahujú detailné popisy k jednotlivým typom oplotení a brán. V tabuľkách sú zoradené najdôležitejšie ukazovatele. Obrázky zase dopĺňajú vašu predstavu o tom ako plot či brána v skutočnosti vyzerajú. K dispozícii sú vo formáte PDF dokumentov.
 
Obal-navodu-na-instalaciu-brany-egidia

Montážne postupy brán

Prehľadné návody vám ukážu, ako si správne nainštalovať plot či bránu. Návody sú na stiahnutie zadarmo. Vytvorené sú obvykle vo formáte PDF.
 
Technicky_list_bekafix

Technické listy

Pre tých, čo sú technicky viac zdatní a chcú sa pozrieť plotom a bránam na zúbok detailne, sú tu technické listy. Obsahujú presné parametre a definície. Pochádzajú priamo od výrobcov, preto niektoré môžu byť v pôvodnom jazyku (najmä angličtina).
 
Certifikat_Betafence

Certifikáty a prehlásenia o zhode

K stavebnej dokumentácii patria aj certifikáty, ktoré sú zárukou kvality a dodržania parametrov. Materiály obsahujú ISO, certifikáty, prehlásenia o zhode a veľa ďalších typov certifikácii. Sú vytvorené v rôznych formátoch (pdf, jpg, doc...)